VİLLA TAŞIMACILIĞI

VİLLA TAŞIMACILIĞI

VİLLA TAŞIMACILIĞI

Firmamız talep eder dublex talep eder triplex olsun her türlü villa taşımacılığını en yakın zamanda profesyonelce yapabilecek alt yapıya haizdir. Villa taşımak düzgüsel apartman dairesi taşımaya kıyasla daha fazlaca ihtimam talep eder ve daha zor olsa gerek. Her şirket bu işin altından kalkamayabilir. Araçların ebatları büyük olmalı veya birden fazla araca haiz olunmalıdır.

Villalarda bulunan eşyalar muhtemelen lüks tür. Bunun için çalışan ekibinde hakikaten eğitimli ustalaşmış kişiler olması icap eder. Eşya miktarı bayağı fazla olacaktır. Mobilyalar,salon takımları,beyaz eşyalar ve daha niceleri. Bu eşyaları de monte etmek ve paketlemek belli bir deneyim gerektirir. Villalarda  bulunan tablolar,antikalar vesaire bütün eşyaları güvenilir taşımak ve sigortalamak şarttır.

Adana Villa Nakliyat Sürecimiz

Bizler Adana Baraj taşıma olarak 20 yıldan fazla süredir ev eşyası taşımacılığı hizmeti veriyoruz. En Tecrübeli {Adana evden eve nakliyat} firmalarından biri olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Nakliyat ekiplerimiz içerisinde mobilya montaj ustaları,paketleme ustaları ve elektrik ustaları şeklinde pek fazlaca kalifiye elemanımız mevcut. 

Villa da bulunan eşyaları baloncuklu kalınca naylon ile korunaklı halde paketliyoruz. Mobilyaları beyaz ev eşyalarını,koltuk takımlarını hem hijyenik hemde hiç zarar gelmeyecek halde sarıyoruz. Villa iç veya dış merdiveni dar ise üst katlara çıkarmak için modüler asansörümüzü devreye sokuyoruz. Net söylemeliyim şayet sizde bir villa sahibi iseniz Baraj Taşıma sizin için doğru seçim olacaktır. Istediğiniz zaman ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.