SİGORTALI TAŞIMACILIK

SİGORTALI TAŞIMACILIK

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Eşyalarının güvende olmasını istemek her insanın hakkıdır. Firmamız  sigortalı nakliyecilik hizmeti ile bu isteğe yanıt verir. Eşyalarınız bizim için önemlidir. Ev eşyası nakliyat işlemin sigorta bilhassa kentler arası alanda ehemmiyet kazanır. Firmamız işi şansa hiç bırakmaz. Hem kendi güvencemiz hemde sigorta firmasının güvencesi altında eşyalarınızı taşı.

Ekspertiz hizmetinin peşinde eşyalarınızın bedeli belirlenir ve buna müsait olarak sigorta poliçesi hazırlanarak sizlere teslim edilir. Doğal olarak bunun için kontrat ve kesinlikle nakliye irsaliye ve faturası hazırlanmalıdır. Sigorta poliçesinde yükleme,boşaltma zamanı,nereden,nereye ve hangi tarihte gittiği belirtilmelidir. Çalgı plaka,güzergah,sürücü hüviyet detayları benzer biçimde bütün detaylar ele alınmak zorundadır.

Sigorta firmaları işçilik esnasında doğrusu  paketleme eşyaları araca yükleme esnasında meydana gelebilecek hasarları kabul etmez. Bu durumda eşyalarınızın garantisi ve sorumluluğu firmamıza aittir.  Adana evden eve taşımacılık sigortalı nakliyecilik için şirketler kaza veya naturel afet hırsızlık benzer biçimde durumlarda devreye girer. İnternet ortamında taşıma emtea sigortası olarak araştırırsanız bütün detaylara ulaşabilirsiniz. 

Sigortalı Metropoller Arası Taşıma

Eşyalarınızı bir ilden diğerine  taşırken kesinlikle güvence kapsamına alıyor ve sigortalıyoruz. Taşıma sigortası kapıdan kapıya olan bölüm için geçerlidir. Seyahat esnasında kaza,naturel afet benzer biçimde hırsızlık benzer biçimde vakalara karşı eşyalarınız sigorta kapsamında göç eder. Öteki işleyiş esnasında olabilecek hasarlardan firmamız mesuldür.

Doğal olarak şirket olarak tertipli çalışıyoruz. Bu tür işlere ihtiyaç duymadan profesyonelce nakliyat işleminizi gerçekleştiriyoruz. Sadece önlem devamlı iyidir. Eşşeğimizi sağlam kazığa çakıp gerisini ALLAH (C.C) ye bırakıyoruz. Düzgüsel şartlarda evden eve sigortası diye bir sigorta yok. Taşıma emtia sigortası yapılıyor. Bunu araştırıp ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. 

Size sigortalı nakliyecilik denildiğinde işçilerin emek harcama esnasında verebileceği hasarları sigorta firmalarının karşılamayacağını bilmenizde yarar var. Bu tip laflar veren kimselere güven etmeyiniz. 

 

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.