ŞEHİR İÇİ NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYE

ŞEHİR İÇİ NAKLİYE

Adana şehir içi taşıma hizmetimiz hem ev eşyası nakliyat hemde öteki mini nakliye işleriniz için geçerlidir. Kent içerisinde pikap taşıma,kamyonet taşıma  benzer biçimde bütün hizmetler için bizi arayabilirsiniz. Bir mahalleden öteki bir mahalleye parça nakliyat veya tam Adana evden eve nakliyat için müsait enstruman ve elemanlarımız mevcuttur.

İlçe bazında çalışmalarımız da kent içi taşıma içerisine dahil sayılır. Adana ilçeleri birbirine oldukça uzak olmadığından günü birlik nakliyat işleri yapılır. Bugün en uzak Pozantı ya dahi gün içerisinde nakliyat işinizi gerçekleştiriyoruz.

Ek olarak kent içerisinde eleman ve hamal temin ediyoruz pikap nakliye hizmeti de veriyoruz. . Ev içi yer değişiklik yapma benzer biçimde işler için tecrübeli elemanlarımız vardır. Mesela döşek odası takımınızın yerini değişiklik yapmak istiyorsunuz diyelim.Bunun için usta mobilya montaj elemanlarımızı mevcuttur.

Adana kent içi taşıma hizmetimiz  Seyhan,Yüreğir,Sarıçam evden eve taşıma olmak suretiyle bütün Adana çapında yapılır.Ayrıntılı data almak için bize ulaşın.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.