PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

 Bir yerden bir yere kent içi veya kent dışı bir veya birkaç parça taşınması ihtiyaç duyulan eşyanız varsa dert etmeyin. Ufak ve büyük boy araçlar ile parça sayılabilecek eşyalarınızı bütün Türkiye çapında taşıyoruz. Bu bir tane buzdolabı olabilir veya 1 güruh koltuk ta olabilir. Bu tür eşyaların taşınmasında paketleme ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Döşek odası takımını parça olarak Adana'dan İzmir'taşıtmak istediğinizde de monte işlemi ve yükleme işlemi ile birlikte İzmir'de montaj işlemini de yapıyoruz. Paketleme ve sigorta işlemleri de tarafımızca yapılıyor. Düzgüsel ev taşır iken uyguladığımız bütün işlemleri parça nakliyecilik da aynen uyguluyoruz.

 Kent İçi  Parça Eşya Nakliyat

Kent içerisinde bir mahalleden bir mahalleye de birkaç parça veya tek parça eşyalarınızın taşınması için hizmet veriyoruz. Mesela letgo da beğendiğiniz bir konsol aldınız ve nakliyesi iyi mi yapılacak diye düşünmeyin. Firmamızı aramanız ve adresi vermeniz kafi olacaktır. Yüklenmesi indirilmesi evinize kadar çıkartılması dahil nakliye işini yapıyoruz.

İlçeler arası da nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Adana ve ilçeleri arası da parsiyel nakliyat hizmetleri ve seferleri düzenliyoruz. Doğal olarak bu bölgelere taşınacak eşyalarınızın yük bildirimini birkaç gün evvelinde yapmalısınız. Bizde buna bakılırsa araçta yerinizi bölelim.

  Kentler Arası Parça Eşya Nakliyat 

 Adana'dan öteki bütün il ve ilçelere parça ev eşyası veya öteki biçim yüklerinizin taşınma işlemi de firmamız tarafınca yapılır. Kentler arası nakliyecilik için zamanında teslimat bizim için en mühim mevzudur. Türkiye'nin neresine giderse gitsin 36 saat için de teslimat meydana getirecek alt yapıya ve servis ağına sahibiz. Ev nakliyat hizmetlerimiz yanı sıra parça olarak da devamlı hizmet veriyoruz.

Doğal olarak Adana dışına giden yük ve eşyalar için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Kıymetli eşyalarınız varsa bunların bildirimini vedeğerini bizlere bildirmeniz doğrultusunda sigorta poliçesi hazırlıyoruz. Doğal olarak sigorta firmaları birtakım mamüllerin tazminini birtakım şartlar oluşmaz ise kabul etmiyor maalesef. Mesela plazma tv orjinal kutuda değil ise hiç kabul etmezler.

Parça eşya nakliyat da taşıdığımız yük örneleri;

  •  Parça ev eşyası nakliyat

  • Oto parçası nakliyat

  • Parça kuru yük nakliyat

  • Mobilya Nakliyat

 Benzer biçimde örnekler ile ne hizmet verdiğimiz söylemeye çalışalım. Kısacası hacim olarak oldukça yer kaplamayan ve ağırlığı 300kilo geçmeyen bütün çeşitli yükler parça eşya taşımacılığına girer. Bu hizmetimizden yaralanmak için bizlere 05374092406 telefondan Veya FACEBOOK sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.