PARA KASASI TAŞIMA

PARA KASASI TAŞIMA

PARA KASASI TAŞIMA

Firmamız Adana para kasası nakliyat işinde tecrübeli bir hamal kadrosuna haizdir. Kasalar oldukça ağır olduğundan eleman takviyesi yanı sıra belli bir tecrübede icap eder. Elemanların yetmediği durumlarda vinç hizmetimiz ile para kasalarını rahatça taşıyoruz.Birtakım kasalar hususi halat aparatı ve raylı sistem  kullanılarak merdivenden indirme biçimi  ile taşınabileceği şeklinde, vinç kullanımına müsait yerlerde vinç desteğiyle hususi nakliye araçlarımıza yerleştirilir. 

Para kasası nakliyat işinde  kullandığımız taşıma kamyonlarımız banka kasası ve çelik kasaların sarsıntılar karşısında zarar görmemesi için hususi olarak tasarlanmıştır. Hususi kabiliyet  gerektiren para kasanızın taşınması kaygı ve endişe duymayacağınız bir halde tecrübeli personellerimiz, teknik donanımlarımız ile olası olmakta ve gözünüz arkada kalmadan yeni yerine nakil edilmektedir.

Adana Çelik Para Kasası Nakliyat 

Bu tür kasalar çoğu zamanbölgeleri ve bankalarda bulunur. Ağırlıkları ara ara insan enerjisini aşar. Bu işin tekniğini bilmez iseniz mutlaka taşıyamazsınız. {Adana evden eve nakliyat}  ekibimiz bununla birlikte bu iş için de tecrübeli kişilerden doğar.Yüksek emniyet sağlamaları için içi demir  dolgulu ve kalınca çelikten üretilen kasalar oldukça ağır olabilmekte ve bu tarz şeyleri insan gücü ile taşımak olası olmamaktadır.

Çelik kasa nakliyat işleminden ilkin taşınacak çelik kasanın  ağırlığına müsait ekipman belirlenmeli ve öteki eşyalarda olduğu şeklinde kasanın da paketleme malzemeleri ile sarılarak hasar görmesi engellenmelidir. Bu aşamadan sonrasında hususi askı aparatları, kızak, forklift şeklinde ekipmanlar ile nakliyat işlemi gerçekleştirilir.  Kıymeti yüksek olan kasalarınız anlaşmalı SİGORTA FİRMALARI  aracılığı ile sigortalanır.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.