OKUL DERSHANE TAŞIMACILIĞI

OKUL DERSHANE TAŞIMACILIĞI

OKUL DERSHANE TAŞIMACILIĞI

Adana okul ve dershane nakliyat işi için belli bir deneyim ve alt yapı icap eder. Baraj taşıma olarak bu tip nakliyat işlerinde çabucak organize olarak yakın zamanda nakliyat işlerini gerçekleştiriyoruz.  {Adana evden eve nakliyat} hizmetlerimiz yanı sıra yan hizmetler olarak kurumsal ve resmi mekanların nakliyat işlerini de ustalaşmış halde meydana getirecek donanıma sahibiz.

Lise,üniversite veya ilkokul seviyesinde olan oldukca kattan oluşan okulların eşyaları tek araca sığması olanaksız. Bizler işin hızlanması bakımından kendi enstruman ve personelimiz yanı sıra extra enstruman kiralıyor ve eleman takviyesi yaparak işi bitiriyoruz. Okul ve dershanelerde bulunan amme malları zarar görmemesi açısında sigorta işlemlerini yapıyoruz. Nakliyat sırasında paketleme yaparak bu işi en iyi halde icra ediyoruz.

Okul Dershane Nakliyat İçin Donanım

Bu iş için kafi enstruman ve ekipman bünyemizde bulunuyor. Kapalı çelik kasa araçlar ve montaj işlerinde usta elemanlar ile çalışıyoruz. Yüksek kattan oluşan dershaneler için asansörlü nakliyat yaparak tarihi doğru halde kullanıyoruz. Doğal olarak bu muamele genel anlamda yazları okullar tatilde olduğunda yapılıyor.

Dershane ve okullarda bulunan ufak eşyaların toparlanması ve envanter işlerini ekibimiz ihtimam ile yapıyor. Kolilere yerleştirme ve kolilerden çıkarma benzer biçimde işler için sizin vakit ayırmanıza gerek yok. Yalnız bizlere yerlerini göstermeniz kafi olacaktır. Ek olarak bu tür yerlerde imtihan evrak ve notları benzer biçimde mühim belgeler olduğunda nakliyat sırasında emniyet önlemlerini de en üst ölçüde tutuyoruz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.