ADANA OFİS TAŞIMACILIĞI

ADANA OFİS TAŞIMACILIĞI

ADANA OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat hizmetleri  yanında Adana  yazıhane büro taşımacılığı ve kurumsal nakliyecilik hizmeti veren firmamız boyutu kesinlikle bütün iş yerlerini taşıyabilecek alt yapıya haizdir.Tadilat meydana getirilen iş yerlerinin depolama ve evrak muhafaza işleri firmamızca yapılır. Ek olarak mahalli nakliyat yanı sıra kentler arası büro ve yazıhane nakliyat hizmetimiz vardır. İşleyiş aynen  ev eşyası taşımada da olduğu şeklinde ekspertiz işlemi ile adım atar.

Adana Ofis Taşıma Hizmetleri 

Büro Eşyaları  toplanır,mobilyalar sökülür,paketleme yapılır ve yükleme işlemi adım atar. Sigorta ve kontrat işlemleri yapılır. Yüksek binada bulunan ofisler veyabölgeleri için asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur.  Bizlere 7/24 ulaşabilir ve taşınma detaylarını anlatabilirsiniz. Acele taşınma işlemleri için daima yedek enstruman ve personelimiz mevcuttur. Ek olarak büro malzemeleriniz için oda usulü düzenlenmiş depolarımız mevcuttur.

Eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımızda emin halde depolanır. Ofis büro taşıma şirketimiz bu mevzuda uzman bir kadro ile çalışır. 1+1,2+1 veya daha büyük ofislerin taşınmasında kafi tecrübeye sahibiz. Ofisler de bulunan parça nakliyat işlemlerini de yapıyoruz. Patron masası şeklinde hususi ustalık isteyen mobilyaların sökülme işlemini de uzaman ekibimiz yapıyor.

 Ofis Büro Nakliyat Tutarları

Ofis veya büro nakliyat fiyatlarımızı kat yüksekliği ve oda sayısı belirler. Asansör taşımacılık kullanması,gidilen mesafe,kullanılan malzemeler hesaplanarak fiyatlandırma yapılır. Bugün 2+1 bir yazıhane nakliyat işlemi 5.kat ile 7. kat arası 1200₺ civarı meblağ. Pazarlık oranı herzaman vardır.

Asansörlü Ofis ve Büro Nakliyat 

Oldukça yüksek kattan oluşan büroların nakliyat işlemini modüler asansör ile dış cepheden yapıyoruz. 2. kat sonrası bütün taşımalarda asansör kullanma zorunluluğumuz vardır. Manuel olarak nakliyat yapmıyoruz.  İletişim sayfamızdan  fiyat teklifi alabilirsiniz. 

                      

 

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.