HASTANE TAŞIMACILIĞI

HASTANE TAŞIMACILIĞI

HASTANE TAŞIMACILIĞI

Adana ilinde buluna hususi ve kurumsal hastanelerin nakliyat işleri için çok büyük çalışmalara imza attık. Bu tür bölgeleri taşımak hakkaten data ve edinim gerektirir.Fazlaca dikkatli taşınması ihtiyaç duyulan tıbbi ve medikal malzemeler olduğu için ustalaşmış olarak hareket ediyoruz.

Yeni meydana getirilen hastanelerin malzemelerini kent içi veya kentler arası olarak kapalı kasa araçlar ile yapıyoruz.Hastane nakliyesi  esnasında  hastane arşivi de büyük bir ehemmiyet arz eden bölümlerin başlangıcında gelmektedir. Bütün hasta dosyalarının bulunmuş olduğu arşivler arşiv nakliyat elemanlarımızca en ustalaşmış  biçimde taşınmaktadır. Evvela arşivdeki envanterlerin kutulanması ve kutuların numara tik olarak sıraya konulması işlemi ile işe başlanmaktadır

Adana Hastane Nakliyat Firması 

Bu taşınma tipi son aşama ehemmiyet verdiğimiz işlerden biridir. {Adana evden eve nakliyat}  ta olduğu şeklinde hastane nakliyat işinde de paketleme,sandıklama ve kolileme şeklinde işleri titizlikle yapıyoruz. Bu malzemelerin güvenilir ve korunaklı biçimde taşınması için çelik kasa ve mühürlü araçlar kullanıyoruz.

Bütün elektronik aletler için hususi hazırlanan sandıklarımız mevcuttur. Bunların paketleme işleri bu sandıklar yardımıyla güvenilir biçimde yapılıyor. Kurumsal hastane taşımacılığı için müsait fiyat politikası ile çalışıyoruz.% 30 lara varan tenzilat seçenekleri ile nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.