FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Adana Fuar Taşımacılığı

Ticari nakliyat şekline giren Adana fuar taşımacılığı için müsait araçlar kullanmak şarttır. Fuar malzemeleri genel anlamda duyarlı ve de monte edilmesi ihtiyaç duyulan mamüller olarak karşımıza çıkıyor.Bizde buna bakılırsa araçlarımızı dizayn ediyoruz. Sözgelişi bir tekstil fuarını taşımak için araçlarımızın içerisinde kıyafet askıları bulunur. Veya birbirine karışmaması ihtiyaç duyulan mamüller için çalgı kasalarımızı oda usulu bölmeler haline getiriyoruz.

Fuar bölmelerini de monte etmek ve yükleme boşaltma işlemlerini yapmak için nakliyat ekibimizde mevcut. Her türlü stant ve tezgah seçimi fuar malzemesini nakliyat ve sökme takma işlerini yapabilecek halde yapılanmış durumdayız. Adana evden eve nakliyat hizmetlerimiz yanı sıra fuar nakliyat alanında da fazlaca başarı göstermiş bir firmayız. Pek oldukca fuar nakliyat işine imzamızı attık. Edindiğimiz tecrübeler ile bugün ebatı mutlaka her türlü fuar alanını taşıyacak kapasiteye sahibiz.

Ustalaşmış Fuar Nakliyat Hizmetleri

Bu tür mekanları taşımak normal olarak profesyonellik gerektirir. En doğru planlamayı yapmak ve en ince ayrıntıya kadar hesaplamak icap eder. Devasa bir kadro ile fuar alanlarını oldukca kısa zamanda kent içi veya kentler arası olmak suretiyle taşıyoruz. Fuar malzemelerinin sigorta işlemleri,depolama işlemleri de tarafımızca yapılıyor.

Bulabileceğiniz en tecrübeli ve en iyi fuar nakliyat şirketlerinden biriyiz. Bu mevzuda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.