Mersin Şehirler Arası Nakliyat - Türkiye Geneli Ev Taşıma

MERSİN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

MERSİN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Milliyet nakliyat Mersin şehirler arası nakliyat konusunda güvenebileceğiniz tecrübeli bir firmadır. Bugüne kadar şehirler arası evini taşıdığımız  sayısız memnun müşterimiz mevcuttur. Her taşımacılık işinden sonra edindiğimiz tecrübeler konusunda şehirler arası evden eve nakliyat planını en doğru şekilde yapıyoruz. Başka bir şehirde neler ile karşılaşabileceğinizi az çok tahmin ediyor ve bu doğrultuda özenle çalışıyoruz. 

Mersin Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Mersin şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı güven altına alarak taşıyoruz. Yol sigortası kapsamında ev taşıma hizmeti veriyoruz. Mersin evden eve nakliyat hizmeti şehirler arası yapıldığında ayrı bir özen ister. Bu aşamada eşyaların zarar görmeden diğer illere taşınmasını sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. 

Şehirler arası ev taşıma sırasında ambalajlama,mobilya beyaz eşya montaj gibi tüm işleri yapacak profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.Mersin ilinde yükleme yapan ve mobilya beyaz eşyaları söken ekibimiz araç ile diğer ile gidiyor ve eşya teslimi yapıyor. Sökülen tüm mobilyalar yerli yerince montaj yapılıyor. Bu işlerin yarım bırakılması gibi işler söz konusu bile olamaz. Taşımacılık da bütün sorumluluğu üzerimize alıyoruz.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Mersin şehirler arası nakliyat fiyatları her ev için değişir. Ortalama fiyatları tahmin etmek çok zor değildir. Yapılan mesafe,kat yüksekliği ve oda sayısına göre 10.000 ve 25.000 arası değişir. Örnek vermek gerekirse ; Mersin Ankara arası 2+1 ev taşıma 3.kat dan 5.kata gidecek olsa  bu taşıma işinin ortalama fiyatı 12500 tl dir. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz şunları içerir;

Ücretsiz Ekspertiz 

Eşyalarınızı yerinde görmek en doğru şehirler arası nakliyat planını oluşturmamıza yardımcı olur. Fakat şehirler arası her ilde şubemiz olmadığından bazı yerlerde resim ve video istemek sureti ile ekspertiz yapabiliyoruz.

Profesyonel Paketleme

Tüm eşyalarınızı temiz ve yeni baloncuklu naylon gibi malzemeler ile paketliyoruz. Mersin şehirler arası ambalajlı taşımacılık ile eşyalarınız kesinlikle zarar görmüyor. Mobilyalar,beyaz eşyalar ,koltuklar vesaire temiz ve korunaklı şekilde paketlemeli nakliye kapsamında taşınıyor.

Mobilya Beyaz Eşya Montaj

Evde bulunan beyaz eşya ve mobilyalar eski evde sökülüp yeni evde montaj yapılıyor. Bulunduğunuz ile sökme yapan ekibimiz yeni ile de araçla birlikde giderek montaj işlerini yapıyor.

Mersin Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat için anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları mevcuttur. Mersin sigortalı evden eve nakliyat eşya bedelince sigorta poliçesi hazırlanarak yapılır.Sorunsuz bir şekilde taşınmayı garanti edebilen şehirler arası evden eve nakliyatçılar olarak geniş uzmanlık yelpazemizden yararlanın. En yüksek kalitede uzun mesafe taşımaları gerçekleştirmemizi sağlayan yetenekli profesyonellere, ekipmana ve ülke çapındaki kaynaklara sahibiz. Ayrıca, ne kadar karmaşık olursa olsun, taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ihtiyacı karşılayabilecek çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. 

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz sizi gideceğiniz yere uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Milliyet Nakliyat, profesyonel taşıma ve depolama hizmetlerinden paketleme, düzenleme, yükleme ve nakliyeye kadar tüm uzun mesafeli taşınma ayrıntılarınızı halleder. Müşteri hizmetleri konusunda uzmanız ve tüm eyaletler arası taşıma hizmetlerimizde memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Sizin ve eşyalarınızın istediğiniz yere, istediğiniz zaman ulaşmasını sağlamak için mesafe kat edeceğiz! Kırılacak eşyalarınızı riske atmayın, eşyalarınızın zarar görmeden ulaşmasını sağlamak için özel ürünler için taşıma işlemimiz var!

Mersin Şehirler Arası Nakliye Ücretleri

Mersin şehirler arası nakliye ücretleri tahmini fiyatlara alt kısımda bulunan tablodan ulaşabilirsiniz.

1+1 Şehirler Arası Nakliye 
Asansörlü9500 tl
2+1 Şehirler Arası Nakliye ÜcretiAsansörlü12500 tl
3+1 Şehirler arası nakliye ücretiAsansörlü15000 tl
4+1  Şehirler Arası Nakliye ÜcretiAsansörlü17500 tl

Mersin Şehirler Arası Ofis İş yeri Taşıma 

Mersin şehirler arası nakliye ve taşımacılık firması olarak ev taşıma yanı sıra ofis ve iş yeri de taşıyoruz. Bazı sektörlerin ofisler sürekli yer değişmekte ve nakliyeci ihtiyaçları oluşmaktadır. Bu sebeple şehirler arası ofis taşıma için de özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur. Kamyon nakliye araçlarımızın tamamı kapalı kasa olarak dizayn edilmiştir. Fuar malzemesi de dahil her tülü iş yerini şehirler arası taşıyacak alt yapımız mevcuttur.

Ticari bir işletmeyi veya ofisi taşımak , özel bilgi ve deneyim gerektiren çok büyük bir iştir. Milliyet Nakliyat ile iş ortağı olduğunuzda, mümkün olan en üst düzeyde müşteri hizmeti alırsınız. Kurumsal nakliyecilerimizin her biri kapsamlı bir şekilde incelenmiş ve eğitilmiştir. İşletmenizin sizin zaman diliminizde yeni yerinize taşınmasını sağlayacak başarılı bir taşıma stratejisi oluşturmak için sizinle bire bir çalışacağız!

Mersin Şehirler Arası Parça Eşya Nakliyeciler 

Mersin şehirler arası nakliyat için bazen de küçük parça eşyalar taşınabilir. Şehirler arası parça eşya taşıma işini araçlarımızda kalan boş yerleri değerlendirmek kaydı ile yapıyoruz. Böylece hem ucuz hemde güvenli parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Bir iki parça eşya için komple nakliye aracı bulmak hem zor hemde pahalı olacaktır. Bu yüzden firmamız parça eşya nakliye için en iyi seçenektir. 

Mersin Şehirler Arası Küçük Pikap Kamyonet Nakliye

Mersin şehirler arası ev taşıma için küçük nakliye araçlarına da her zaman ihtiyaç duyulur. Örneğin 1+1 gibi az miktarda eşyası olan bir evi büyük kamyonla taşıma son derece mantıksızdır. Hem fiyat açısından da çok uçuk rakamlar karşınıza çıkar. Firmamız Mersin şehirler arası kamyonet nakliye ve pikap nakliye araçları ile küçük nakliye işlerinizi de yapacak bilgiye sahiptir. 

Firmamız Adana evden eve nakliyat firması olarak Türkiye geneli ev taşıyan ve sektörün en eski firmalarından biridir.

Fiyat teklifi için hemen ara bağlantısına tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

Adana Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri