Adana Pikap Nakliye

Milliyet Nakliyat firmamız Küçük nakliye işleri için Adana pikap nakliye araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Uygun fiyatlara az miktarda eşyaların taşınması için mini nakliyat bölümünden yardım alabilirsiniz. Adana komple evden eve nakliyat da olduğu gibi pikap taşımacılık içinde ambalajlama ve montaj işlerini yapıyoruz.

Geniş araç filomuz içinde açık ve kapalı kasa Adana pikap nakliye araçlarımız mevcuttur. Şehir içinde dar sokaklarda anında pratik çözüm sağlayacak şekilde dizayn edilmiş pikap nakliyat araçlarımız da var.

Adana Pikap Nakliye

Adana Pikap Kiralama

Firmamızın Adana pikap kiralama hizmeti de mevcuttur. Ancak biz oto kiralama firması değiliz. Pikap kiralama hizmetimizden sadece yük taşıma işleri için faydalanabilirsiniz. Şoförlü olarak Adana pikap nakliyat taşımacılık hizmetimiz şehir içi ve şehirler arası olarak verilmektedir.

Küçük eşya taşımak için Adana nakliye pikap araçlarımızda şoför ile birlikte eleman temin de ediyoruz. Eşyalarınızı taşımaya yardımcı personelimiz günlük ücretle çalışmaktadır. Hepsi kalifiye mobilya dan paketlemeden anlayan elemanlardır.

Adana Kamyonet Nakliye

Adana Kamyonet Nakliye

Araç filomuzda Adana pikap nakliye araçları ile birlikte Adana kamyonet nakliye araç çeşitlerimizde hizmet vermektedir. Isuzu kamyonet nakliye , İveco kamyonet nakliye araçlarımız açık kasa ve kapalı kasa yük ve eşya cinsine göre belirlenmektedir.

Adana pikap taşımacılık araçlarımızın almadığı durumlarda özellikle şehirler arası nakliyat için Kamyonet nakliye araçları devreye girer. Almak istediğiniz taşımacılık hizmetine göre Adana Kamyonet kiralama hizmeti de veriyoruz. Kamyonet ve pikap nakliye araçlarımız şoförlü,elemanlı tam donanımlı eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Adana Pikap Nakliyat Fiyatları

Şehir içi taşınan yük ve eşya cinsi gidilen mesafeye göre Adana pikap nakliye fiyatları 100₺ ile 200₺ arası değişir. Bu fiyatlar sadece araç kiralama fiyatlarıdır. Bununla birlikte yükleme yapacak eleman da gerekiyorsa hamal ücretleri ayrıca hesaplanır.

Adana pikap taşımacılık hizmetimiz ile genelde öğrenci eşyaları,bekar eşyaları ve parça eşyalar taşınır. 3+1 gibi komple evler Adana pikap nakliye araçları ile taşınamaz. Bizimle iletişime geçmek ve bilgi almak için Facebook sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz.

Yüksek katlarda küçük eşyalar taşınacak ise asansörlü taşımacılık servisimiz de mevcuttur. Eşyalar Adana pikap nakliye araçları taşınacağı için asansör maliyetleri de düşük olacaktır.

Adana 50 Nc Nakliyat

Adana 50 Nc Nakliyat

Geçmişte günümüze En çok tercih edilen taşıma araçları Adana 50 Nc nakliyat araçlarıdır. Nakliye sektörünün %30 yükünü çeken bu araçlarımız şehir içi nakliye için anında çözüm olmaktadır.

Adana pikap nakliye ile taşınan tüm yükler 50 Nc nakliye araçları ile taşınabilir. Ayrıca paletli yük taşıma,sebze meyve taşıma,moloz taşıma gibi tüm işlerde Adana 50 NC Nakliye araçlarımız hizmet vermektedir.

Adana Küçük Nakliye İşleri

Adana Küçük Nakliye İşleri

Eşyalarınız az ve küçük nakliyeciler arıyorsanız Adana küçük nakliye işleri için araç ve elaman temin ediyoruz. Adana pikap nakliye şirketi olarak tüm küçük taşıma işlerinizi yapacak donanım ve alt yapıya sahibiz.

Adana’da her semt de hizmet veren küçük nakliyeciler olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Anlık ve acil küçük nakliye işlerinizde pikap nakliyat araçlarımız anında hizmet verecek şekilde hazırlanmıştır.

Adana Pikap Nakliye Hizmet Bölgeleri

20 yıllık firma olarak Adana’nın tüm semt ve ilçelerinde pikap nakliye hizmeti veriyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler ; Sarıçam Pikap Nakliye ,Çukurova Pikap Nakliye , Seyhan Pikap Nakliye , Yüreğir Pikap Nakliye , Reşatbey Nakliyeci ,Gürselpaşa Nakliyeci , Toros Mahallesi Nakliyeci,Yüzüncü Yıl Nakliyeci ,Belediye evleri nakliyeci, Yavuzlar Nakliyeci , Akkapı Nakliyeci, Adana Nakliyat Karşıyaka,Baraj Yolu Nakliyeci ,Beyaz Evler Nakliyeci , Yavuzlar Nakliyeci,Tarsus Nakliyeci,Aladağ Pikap Nakliye,Tufanbeyli Pikap Nakliye , Saimbeyli Pikap nakliyeci ,İmamoğlu Pikap nakliyeci,Kozan Pikap Nakliyeci.

Adana Pikap Nakliye Nedir Nasıl Yapılır ?

Adana Pikap Nakliye nedir

Adana pikap nakliye az miktar da bekar ve öğrenci tarzı eşyaların mini taşıma araçları ile taşınmasına denir. Bu hizmet ile parça eşya taşıma be küçük nakliye işleri rahatlıkla yapılabilir. Fiyatları diğer nakliye hizmetlerine göre daha ucuzdur.

Adana Kamyonet Nakliye Araçları Hangileridir ?

Adana kamyonet nakliye araçları uzunluğu 5 metre ve daha az olan genişliği 2.20 cm olan nakliye araçlarıdır. Bu tür araçlarla çeşitli yük taşıma işleri yapılır. Ev taşıma işleri de yapılır.

Adana 50 Nc Nakliye Araçları Ne Taşır ?

adana 50 nc nakliye araçları ne taşır

Adana 50 Nc araçları ile her türlü eşya ve yük taşımak mümkündür. Ancak bu yüklerin ağırlığı 2 tondan fazla olmamalıdır. Bu araçlar ile evden eve eşya taşıma da yapılır

Adana Pikap Nakliye Fiyatları Ne Kadar ?

adana pikap nakliye fiyatları

Adana pikap nakliye fiyatları şehir içinde sade araç 120 ₺ ve şehirler arasında gidilen ile göre 1500$ 2000₺ arası değişir.

Adana Mini Nakliyat Hangi Hizmetleri Kapsar ?

Adana mini nakliyat ; parça eşya taşıma ,1+1 ev taşıma,koltuk taşıma ,beyaz eşya taşıma gibi tüm mini yükleri taşıma sistemidir. Genç odası taşıma,öğrenci evi taşıma ,çeyiz eşyası taşıma gibi tün nakliye işleri Mini Nakliyat servisi kapsamı içindedir.

Adana Pikap Kiralama Nasıl Yapılır ?

Adana pikap kiralama sadece nakliye işleri için şoförlü olarak yapılır. Pikap ve kamyonet kiralama araç kiralama ile karşılaştırılmamalıdır.

Adana Küçük Nakliye İşleri Hangi Araçlar İle Yapılır ?

Adana’da küçük nakliye işleri ve mini taşıma işleri için pikap ve kamyonet nakliye araçları kullanılır. Bu araçlar hem fiyat yönünden hemde pratik olduğu için küçük nakliye işlerinde en uygun araçlardır.