Adana Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı binadan yine yüksek katlı bir binaya taşınacak iseniz en iyi yol Adana asansörlü taşımacılık servisidir. Ev taşıma işinde eşyaları zarar görmeden hızlıca taşımamızı sağlayan modüler asansör sistemidir. Merdiven boşluklarında eşya nakliyesi gerçekten zordur. Adana‘ya bağlı tüm semtlerde asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur

Profesyonel bir Adana evden eve nakliyat şirketi olarak bizde Adana asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Adana Milliyet Nakliyat şirketimizin 21 katlı mobil eşya taşıma asansörü mevcuttur. Bu sayede en yüksek katlarda Adana ev taşıma hizmetini çok hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Şehir içi evden eve nakliyat için firmamıza ait asansör ile çalışıyoruz. Şehirler arası nakliyat için de diğer illerde bulunan firmaların asansörlerini kiralamak şartı ile Adana asansörlü taşımacılık işini çözüyoruz.

adana asansörlü taşımacılık

Adana Asansörlü Taşıma Fiyatları

Adana asansörlü taşımacılık fiyatları 1200₺ ile 3500₺arası kat yüksekliğine göre değişir. Evlerin katları ne kadar yükselirse fiyatlarda o kadar yükselir. 1. kat ve 10 . kata arası asansörlü nakliyat fiyatları 1200₺ ve 1700₺ arası belirlenir. 10. kat üzeri ev taşıma fiyatları asansörlü olarak 1700 ₺ den başlar.

Kesin şekilde Adana asansörlü taşımacılık fiyatları belirlemek için ekspertiz hizmeti mutlaka uygulanmalıdır. Bazı müşteriler ev katı 10 der ancak alt da dükkan ve asma katlar var ise bu da eklenerek kat hesaplanır. Firma olarak bu konuda ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Firmamıza ulaşmak için yol tarifi servisinden yaralanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bize Facebook sayfamızdan da soru sorabilirsiniz.

Adana Asansörlü Taşıma Şirketleri

Evinizin kat yüksekliğine göre Adana asansörlü taşıma şirketleri ile anlaşma sağlamalısınız. Çünkü her firmanın asansör uzunluğu aynı değildir. Asansörler 20 metre,25 metre 70 metre olarak değişir. Örneğin 25 metre bir asansör en fazla 7. kata kadar yetişir.

Adana asansörlü taşıma şirketleri ile görüşme yaptığınızda asansörün yetişip yetişmeyeceğini mutlaka hesap etmelisiniz. Taşınma günü sorun yaşamamak için bu tür detaylar çok önemlidir. Adana asansörlü evden eve taşımacılık için mutlaka firmaların evinizi görmelerini sağlayınız.

Adana Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır ?

Adana asansörlü taşımacılık modüler tarz dediğimiz dış cephe platformlar ile yapılır. Uzun bir bom üzerinde hareket kabiliyeti olan eşya taşıma sepeti vardır.Bu platform evlerin balkon ve ya pencerelerine kurularak evden direk araca ve ya araç dan direk eve taşıma yapılacak şekilde dizayn edilmiştir.

Adana Asansörlü Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana asansörlü taşımacılık fiyatları 1200 ₺ ile 3000 ₺ arası değişir. Örnek asansörlü taşımacılık fiyatı ; 3+1 evinizin 5. kat dan alınıp 9. kata taşınma fiyatı bu gün için 1500 ₺ dir.

Adana Asansörlü Taşıma Şirketleri Nasıl Çalışır ?

Adana asansörlü taşıma şirketleri 2. kat üzeri tüm ev taşımalarda asansör kullanır. Bunu ekspertiz hizmeti ile konumu tespit eder. Asansörün Kurulacağı yer konusunda sizleri bilgilendirir.

Balkonumda Demir Şebeke Var Asansör Kurulurmu ?

Balkon demirlerini demirci ustalara kestirmek sureti ile asansörlü taşıma işlemi yapılır. Ancak pencereleriniz kayar pima pen ise ve de monte ediliyorsa ordan da asansör kurulabilir. Demir şebeke kesim ve montajından siz sorumlusunuz.

1. Kata Asansörlü Taşıma Yapılırmı ?

Genelde asansörlerin bomunu açmadan direk 2. kata uzanır. Ancak eviniz yüksek 1. kat ise asansörlü taşımacılık yapılabilir.

Asansör Kurulamayan Hallerde Ne Olur ?

Bu durmda düşmek istemezsiniz. Ancak kat yüksek ve asansör kurma imkanı yok ise ya bina asansörü ile ve ya beden gücü fazla eleman takviyesi ile taşıma yapılabilir.

Adana Asansörlü Taşımacılık Telefon Numaraları ?

Adana asansörlü taşımacılık telefon numaralarımız 0322 4091463 ve 0537 4092406

Asansörlü Taşıma Firmaları Adresleri Nedir ?

Adana asansörlü taşımacılık adres : Reşatbey mahallesi, Türkkuşu Caddesi no : 24 Seyhan/Adana