covid 19 ev tasima

Covid-19 Sürecinde Ev Taşıma

Covid-19 Döneminde Çalışma Sistemimiz

Deneyimli bir taşıma şirketi olarak pandemi döneminde  nasıl Adana evden eve nakliyat hizmeti verileceğini çok iyi biliyoruz. Bu dönemde ister istemez endişeleriniz olduğunuz biliyoruz. Firmamız için sağlığınız son derece önemlidir. Bu konuda çok hassas davrandığımızı bilmenizi isteriz.Müşterilerimize güvenli ve verimli taşıma hizmetleri sunmaya devam etmek için bir plan oluşturuyoruz.

Milliyet Nakliyat iş için açıktır ve hükümet ve halk sağlığı kurumlarımız tarafından yönetilen yeni güvenlik protokollerine ve yönergelerine bağlı kalarak her zamanki gibi iş yapmaya devam etmek için mürettebatımız ve kamyonet operatörlerimizle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.  

Bu benzeri görülmemiş zamanlarda bile, birçok insanın hala hareket etmesi ve bunu yapmak için yardıma ihtiyacı olduğunu anlıyoruz. Temel hizmet sağlayıcıları olarak rolümüzü çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle, tanınan hizmetlere taşınma konusunda aynı düzeyde bağlılık ve profesyonellik sağlamayı bırakmadık ve bunu yapmak güvenli olduğu sürece ilerlemeye devam edeceğiz.

Sağlık Kontrolünden Geçmiş Sürekli Elemanlar

Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız hem kendi sağlıkları hemde sizlerin sağlığı için sürekli sağlık kontrolünden geçirilmektedir. En ufak şüphede dahi riske girmeden elemanımız dinlenmeye alınır. İş başında ateş ölçme gibi ufak tefek önlemleri alıyoruz. Müşterilemizden de evde Covid-19 hastası var ise şeffaf olmalarını bekliyoruz.

Personel İçin Maske Kuralı

Çalışan tüm personelimiz maske önemi konusunda uyarılır. Araçlarımızda yedek maske mevcuttur. Çalışma esnasında evden eve nakliye elemanlarımızın tümü maskeli çalışmaktadır.

Dezenfekte Edilmiş Araçlar

Nakliye araçlarımız her iş sonunda mutlaka dezenfekte edilir. Kullanılan malzemeler sürekli yenilenir . Hemen her iş için yeni malzemeler kullanılır. Kamyonlarımız iş sonunda dezenfekte su ile yıkanır.

Önerilerimiz

a) Mümkünse  mutfak eşyalarınızı kendi imkanlarınız ile toplayın

b) Yaşam alanında kullandığınız günlük eşyaları kendiniz toplayın.

c) Buzdolabında üstü açık yiyecek içecek bırakmayın.

 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir